ÖVRIGT / Mattor / Sidenbroderi 3895596
nr 389 5596
Sidenbroderi
Kina, 1800-tal, c:a 175x230 (skador)
Utrop:
700 kr
Såld:
950 kr
måndag 5 december 2005
700 kr
750 kr
800 kr
850 kr
900 kr